Ünlü atomizer üreticilerinden Uwell'in toptan satış müşterilerine gönderdiği bir makale ile firma, seramik coil'ler hakkında yaptığı çalışmalar ve analizler hakkında detaylı bilgiler verdi.

Piyasa da mevcut olarak satışta olan farklı 3 adet markanın seramik coil head'lerini mikroskop ile inceleyen Uwell, yaptığı inceleme sonucunda, seramik coil'lerin çok daha uzun süre dayanmasına ve hatta bazılarının çok daha iyi tat vermesine rağmen, seramik coil'lerden mikro-partiküllerin ortaya çıktığını tespit etmiş ve bunların ciğerlere gitmesi halinde ölümle sonuçlanabilecek durumların ortaya çıkabileceğini belirtmiş.

Makalenin sonunda Uwell, uzun bir süredir daha iyi seramik coil yapabilmek için çalıştıklarını ama ulaştıkları sonuçlar neticesinde, mevcut teknoloji ile bunun mümkün olmadığını belirterek ilgili ar-ge sürecini askıya aldıklarını açıklamış.

İlgili makaleden daha fazla detaya ve görüntülere ulaşabilirsiniz. Özetle üçüncü ve bağımsız bir kuruluştan detaylı bir araştırma gelene kadar, seramik coil'lerden uzak durmakta fayda bulunmakta.Yorumlar
1 yorum.
Kullanım şartlarına uygun olmayan yorumlar, moderasyon ekibimiz tarafından silinecektir.