Reklam & Sponsorluk
Sitenize nasıl reklam verebiliriz?

Her gün yüzlerce buharcının yeni likit ve ürün seçimi sırasında güvenip tercih ettiği Buharmetre.com, ürün tanıtımlarınız için mükemmel bir araçtır. Ek olarak hali hazırda, ünlü markalar reklam ihtiyaçları için Buharmetre.com'u tercih etmektedir. Bizle iletişime geçerek, size ve ürünlerinize özel en iyi reklam alternatiflerinin sunulmasını isteyebilirsiniz.

Sitenize nasıl sponsor oluruz?

Reklam seçeneklerimize ek olarak isterseniz, ürünlerinize özel sponsorluk ve çekiliş çalışmaları da yapılmaktadır.

Uluslararası site

Buharmetre.com'un İngilizce arayüzlü ikiz kardeşinin çalışmaları halen devam etmekle birlikte, yakında daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeniz mümkün olacaktır.

Trafik istatistikleri

Bizle iletişime geçerek sitenin kullanıcı ve trafik istatistiklerini talep edebilirsiniz.

İletişim

İletişim formu vasıtasıyla daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Advertising & Sponsorship opportunities
Advertising on our site

Buharmetre.com is a leading Turkish review platform used by hunders of vapers every day while choosing their next ejuice & vaping gear. Yet again, Buharmetre.com is also being prefered by major vaping brands for their advertising needs. By contacting us, we can create best custom advertisement plans for your brand and/or products.

Sponsoring our site

Additional to advertisement opportunities, we can also work sponsorship & giveaway plans for your products that fits best.

Twin site

We are working on a global twin brother version of the site and you'll be soon able to reach a broader user base with it.

Traffic statistics

When you contact us, we'll be handing you our user and traffic statistics.

Contact us

By using our contact form you can ask for more information.